Načítám Akce

Nadcházející Akce

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Září 2019

Mělnické vinobraní 2019

20. září - 22. září
náměstí Míru, náměstí Míru
Mělník, Středočeský kraj Česká republika
+ Google Mapa

Mělnické vinobraní 2010 návštěvníkům připomene, že pěstování vinné révy na Mělnicku má dlouholetou tradici, která sahá až do 9. století. Na jedné z nejstarších vinařských akcí vedle jarmarku, stánků s burčákem a gastronomickými specialitami v ulicích historického centra návštěvníci Mělnického vinobraní 2019 narazí i na flašinetáře, sokolníky či pouliční umělce.

Zobrazit více »

Říjen 2019

Cibulový jarmark Hořovice 2019

12. října
Hořovice, Palackého náměstí 89
Hořovice, Středočeský kraj Česká republika
+ Google Mapa
Zdarma

Tradiční Cibulový jarmark Hořovice se každý rok koná začátkem října ve městě Hořovice. Cibulový jarmark, jinak přezdívaný Cibulák, který si oblíbili nejen lidé z Berounska, v roce 2019 čeká 31. ročník. A nebude chybět kromě bohatého občerstvení, burčáku a hudebních představení kapel také prodej cibulových copů.

Zobrazit více »

Srpen 2020

Dudácký festival Strakonice 2020

20. srpna 2020 - 23. srpna 2020
Strakonice Strakonice, Jihočeský kraj Česká republika + Google Mapa
Zdarma

Na soutoku řeky Otavy s Volyňkou vystavěl ve 13. století šlechtický rod Bavorů sídlo, z něhož byl vybudován mohutný hrad. Kolem něj pak postupně vznikalo město Strakonice – město dudáků. Pověst o Švandovi dudákovi a mnohaletá dudácká tradice je udržována stále novými mladými muzikanty a vytváří atmosféru, ve které se daří pravidelným setkáním dudáků.

Zobrazit více »
+ Export Events

Vyhledávač ubytování

Booking.comBooking.com