Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cibulový jarmark Hořovice 2019

5. října 2019

Zdarma

Tradiční Cibulový jarmark Hořovice se každý rok koná začátkem října ve městě Hořovice. Cibulový jarmark, jinak přezdívaný Cibulák, který si oblíbili nejen lidé z Berounska, v roce 2019 čeká 31. ročník. A nebude chybět kromě bohatého občerstvení, burčáku a hudebních představení kapel také prodej cibulových copů.

Datum konání Cibulového jarmarku Hořovice 2019 (zvaný též Cibulák): sobota 5. října 2019.

Gastrotipy: poctivá cibulačka nebo pečené plněné cibule od Makové panenky

Protože Cibulový jarmark organizují zahrádkáři, nechybí ani různé výstavy, jako např. výstava ovoce a zeleniny, léčivek, citrusů. Mimo to se se svými exponáty prezentuji i včelaři a houbaři.
Nezanedbatelné jsou i doprovodné kulturní akce. Mezi ně patří především různé hudební soubory — dechovka, heligonky, country skupina, vystoupeni mažoretek.

 

Zdroj fotografií: www.mesto-horovice.eu

https://zkraju.cz/wp-content/uploads/cibulovy-jarmark-mesto-horovice-2019.jpghttps://zkraju.cz/wp-content/uploads/cibulovy-jarmark-mesto-horovice-2019-150x150.jpgadmincibulák hořovice 2019,cibulové slavnosti,cibulový jarmark hořovice,cibulový jarmark hořovice 2019,cibulový jarmark hořovice 2019 program,cibulový jarmark hořovice 2020,cibulový jarmark hořovice 2020 program,hořovický cibulový jarmark,hořovický cibulový jarmark 2019,hořovický cibulový jarmark 2020,město hořovice,slavnosti cibuleTradiční Cibulový jarmark Hořovice se každý rok koná začátkem října ve městě Hořovice. Cibulový jarmark, jinak přezdívaný Cibulák, který si oblíbili nejen lidé z Berounska, v roce 2019 čeká 31. ročník. A nebude chybět kromě bohatého občerstvení, burčáku a hudebních představení kapel také prodej cibulových copů. Datum konání Cibulového jarmarku...Gastroturistický portál. To nejlepší z regionů naší země

Místo konání

Hořovice
Palackého náměstí 89
Hořovice, Středočeský kraj Česká republika
+ Google Mapa

Vyhledávač ubytování

Booking.comBooking.com