Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Slavnosti okurek Znojmo 2019

2. srpna 2019 | 8:00

Zdarma

Znojmo, to jsou pravé znojemské okurky! Vyrazte do centra Znojma na tradiční okurkobraní Slavnosti okurek Znojmo 2019. A program? V průběhu celého pátečního dne bude možné si prohlédnout výstavu zemědělské techniky Agrall Bantice nebo nakoupit domácí ovoce a zeleninu na farmářských trzích.

Program Slavnosti okurek 2019 potěší nejen milovníky proslulých znojemských okurek, ale i rodiny s dětmi. Kromě atrakcí na Horním náměstí budou na Masarykově náměstí probíhat různé soutěže pod taktovkou znojemského vodáckého oddílu Neptun a chybět nebudou ani oblíbené řemeslné dílny. Zasoutěžit si budou moci i dospělí, a to v soutěži o nejlepší okurku a rychlokvašku či v plnění zavařovacích sklenic na čas a přesnost.

Společnost Agro Stošíkovice bude prezentovat Znojmo jako zemědělský kraj a bude tak u nich možné ochutnat ovoce i zeleninu dostupnou v tomto letním období. Po celý den budou program doplňovat hudební vystoupení.

Co se ve Znojmě navštívit? Inspirujte se v článku Dovolená ve Znojmě.

Recepty na nálevy na okurky znojemské na blogu Maková panenka.

Slavnosti okurek Znojmo 2019 organizuje Znojemská Beseda. Znojemská Beseda je příspěvkovou organizací města Znojma, která v oblasti kulturní a společenské, zabezpečuje místní kulturní a společenské akce, z nichž nejvýznamnější jsou Znojemské historické vinobraní, Znojemské kulturní léto, Advent.

Sdílet a like it:
http://zkraju.cz/wp-content/uploads/znojmo_dyje_zkraju-800x600.jpghttp://zkraju.cz/wp-content/uploads/znojmo_dyje_zkraju-150x150.jpgadminměsto znojmo,okurkobraní znojmo 2019,okurkobraní znojmo 2020,okurkové slavnosti znojmo 2019,okurkové slavnosti znojmo 2020,slavnosti okurek znojmo,slavnosti okurek znojmo 2019,slavnosti okurek znojmo 2020,zavařování okurek,znojemské slavnosti okurek,znojemsko,znojmoZnojmo, to jsou pravé znojemské okurky! Vyrazte do centra Znojma na tradiční okurkobraní Slavnosti okurek Znojmo 2019. A program? V průběhu celého pátečního dne bude možné si prohlédnout výstavu zemědělské techniky Agrall Bantice nebo nakoupit domácí ovoce a zeleninu na farmářských trzích.
ČTĚTE:  Znojemské vinobraní 2019
Program Slavnosti okurek 2019 potěší nejen milovníky proslulých...
Gastroturistický portál. To nejlepší z regionů naší země
ČTĚTE:  Znojemské vinobraní 2019

Místo konání

Horní náměstí ve Znojmě
Horní náměstí
Znojmo, Jihomoravský 66902 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhledávač ubytování

Booking.comBooking.com